STRONY WWW

Problem do rozwiązania

Twoja strona WWW jest nieco przestarzała i nie spełnia swojej roli, a może jest ładna i funkcjonalna,
ale nie wygląda dobrze na smartfonach i tabletach ,czyli nie jest responsywna. Założyłeś e-sklep,
ale sprzedaż jest znikoma, mimo iż jego budowa pochłonęła sporo środków. Zaczynasz działalność
i chciałbyś mieć stronę, która w pełni zobrazuje czym się zajmuje Twoja firma.

Wiesz o tym, że w dzisiejszych czasach to strony WWW są wizytówkami firm. Szczególnie ważne jest to wtedy, kiedy Twoja działalność ma szeroki zasięg, a Klienci nie mają możliwości obejrzenia siedziby firmy. Po wejściu
na stronę, na podstawie jej wyglądu, budowy i zawartych na niej treści podejmują decyzję o tym czy zainteresować się Twoja ofertą i nawiązać współpracę. Niestety, Twoja strona jest w internecie, ale w związku z tym nic się nie dzieje. Zapytania się nie pojawiają, a wejścia na stronę są nieliczne.

Postanowiłeś rozszerzyć działalność o e-sprzedaż, ale mimo poniesionych kosztów budowy sklepu sprzedaż jest znikoma? A może dopiero nosisz się z zamiarem otworzenia e-sklepu?

Rozwiązania Stacknet

Audyt i budowa stron WWW oraz e-sklepów. Naszym zadaniem jest dostarczenie Klientom wszystkich niezbędnych narzędzi i rozwiązań z zakresu IT i tematów z tym powiązanych.
.

Audyt stron WWW i e-sklepów

U Klientów posiadających stronę lub sklep internetowy, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, przeprowadzamy audyt. Pozwala on stwierdzić z czego wynikają problemy z niską sprzedażą lub brakiem wejść na stronę, a co za tym idzie brakiem wzrostu dochodów. Audyt zakończony jest raportem przedstawiającym mocne i słabe punkty strony WWW lub e-sklepu, wraz z propozycją rozwiązania problemów i kosztorysem prac.

Budowa stron WWW i e-sklepów

Strona WWW i e-sklep to dwa nośniki, które nie mogą być stworzone szybko i przypadkowo. Jeśli dopiero zaczynasz działalność i nie masz jeszcze strony lub chcesz rozpocząć przygodę ze sprzedażą w sieci, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. W naszych szeregach są specjaliści z zakresu grafiki, content marketingu, SEO i wdrożeń – czyli wszystkich dziedzin, których znajomość jest niezbędna do postawienia funkcjonalnej i użytecznej strony WWW.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.