03/10/2016

O nas

Firma Stacknet – coś więcej niż dobra firma!

Firma tworzona przez młody, energiczny zespół, świadcząca usługi IT z zakresu:

  • Wsparcia technicznego,
  • Usług hostingowych,
  • Opieki handlowej,
  • Outsourcingu IT,
  • Wdrożeń IT,

Co nasz wyróżnia?

PASJA

Firma Stacknet jest zarządzana i prowadzona przez ludzi, których łączy nie tylko wspólny cel ale przede wszystkim wspólna pasja! Chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy z dziedziny IT jak i wyszukiwania nowinek technologicznych z czasem przerodziła się w pragnienie dzielenia się tą wiedzą z innymi osobami. Naturalną konsekwencją było założenie firmy, która pozwoliła połączyć te dwa elementy.

Wieloletnia pasja jest nie tylko czynnikiem, który sprawia że nasza firma ciągle się rozwija, a pracownicy są na bieżąco z najnowszymi trendami z branży technologicznej. Pasja jest wpisana w DNA naszej marki!

DOŚWIADCZENIE

Ponad 7 lat w branży IT! Od 2016 roku jako marka Stacknet.

Doświadczenie i wiedza zebrana przez lata w tej dynamicznie zmieniającej się branży pozwala nam szybciej i sprawniej reagować na potrzeby naszych klientów. Nie zapominamy również o ciągłym aktualizowaniu i poszerzaniu naszej wiedzy, aby zawsze oferować naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania.

PODEJŚCIE DO KLIENTA

To klient i jego potrzeby są w centrum naszych zainteresowań. Wierzymy, że nawet najlepsza technologia została zaprojektowana aby ułatwić ludziom życie i im służyć. Dlatego jako firma staramy się to umożliwić, pomagając naszym klientom w optymalizacji systemu tak, aby był skrojony pod ich potrzeby i na bieżąco rozwiązując pojawiające się problemy.

Klient jest dla nas Partnerem, którego opinia i ocena są dla nas najważniejsze. Przy tworzeniu oferty bierzemy pod uwagę wszystkie parametry, które są dla niego istotne (m.in. cel inwestycji czy budżet).

Zapraszamy do kontaktu!